Zaufaj profesjonalistom!

Zespół muzyczny Bailar to zgrana grupa energicznych, pomysłowych i wykształconych muzyków z doświadczeniem. Specjalizujemy się w obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak wesele, chrzciny, czy przyjęcia urodzinowe.

Wiemy, że wyjątkowe wydarzenia i uroczystości w gronie bliskich wymagają szczególnej oprawy muzycznej, która sprawi, że będą to niezapomniane i często wzruszające chwile. Wiemy, że naszym klientom zależy na tym, by ich impreza była wydarzeniem eleganckim, zapadającym w pamięć, nastrojowym, ale też swobodnym, przebiegającym w radosnej i nieskrępowanej atmosferze. Z uwagą słuchamy ich sugestii, przygotowujemy coś wyjątkowego zgodnego z indywidualnymi życzeniami i dbamy oczywiście o profesjonalne wykonanie.

 

Karolina – wokal

Kacper – wokal, prowadzenie

Darek – wokal, akordeon, puzon, instrumenty klawiszowe

Kamil – saksofon, wokal

Maciek – gitara, wokal, instrumenty klawiszowe

Jesteśmy zgranym zespołem, który powstał w 2004 roku i gra do dziś. Wszyscy członkowie zespołu posiadają wykształcenie muzyczne lub kontynuują swoją muzyczną edukację na Uniwersytecie Muzycznym w Białymstoku. Stale rozwijamy nasze umiejętności i warsztat muzyczny biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i konkursach takich jak m. in. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach. Zespół muzyczny Bailar może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej. To doświadczenie i warsztatowa biegłość, stanowiące gwarancję najwyższego poziomu świadczonych usług i profesjonalnego podejścia, przekładają się na zadowolenie naszych Klientów, które jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami umieszczonymi w zakładce „Rekomendacje”.